slider paklar 1

به مجموعه پاک لار خوش آمدید.

مجموعه شرکت های زرین گستر و هجرت گونای با نام های تجاری پاک لار، دکتروفا و گونای با هدف تامین کالاهای اساسی مردم و معرفی انواع محصولات کشاورزی و همچنین به منظور ایجاد اشتغالی پایدار در سال 1389 درزمینی به مساحت 6000 مترمربع واقع در استان زنجان ، شهرک صنعتی نوآوران تاسیس گردید.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه تولید ، فرآوری و بسته بندی محصولات غذایی باهدف گسترش تولید و توزیع در جهت بهبود وضعیت اقتصادی آغاز نمود .امروزه بسته بندی انواع محصولات به منظور نگه داری بهتر، دسترسی و استفاده آسان اهمیت بسته بندی را دو چندان نموده است. محصولات این مجموعه شامل انواع حبوبات و غلات ، آجیل و خشکبار، سبزیجات خشک ، ادویه جات ، چای ودمنوش های گیاهی بسته بندی شده با دستگاه های کاملا مکانیزه و تمام اتوماتیک با نام تجاری پاک لار و دکتر وفا در خدمت مردم عزیز ایران میباشد وهمینطور قابل ذکر است این مجموعه در حال آماده سازی و بالا بردن سطح کیفی محصولات خود جهت صادرات به کشور های همسایه و اروپایی می باشد.

شرکت زرین گستر و هجرت گونای با اتکا به مجوز ها و گواهینامه های رسمی از نهادها و سازمانهای زیربط از جمله سازمان صنعت ،معدن وتجارت ، سازمان جهاد کشاورزی ، سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو و با اخذ بیش از  40 فقره پروانه بهداشتی ساخت ازسازمان های مربوطه سعی در ارائه بهترین محصول با بالاترین سطح کیفی به مصرف کننده می باشد. این مجموعه در تلاش است تا با دستیابی به افزایش سهم تولید و بازار و همچنین نیاز روزانه مصرف کنندگان به منظور کسب رضایت آنها در جهت رسیدن به اهداف کلان خود گام بردارد.

و کلام آخر ، برآنیم تا با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری درتولید ، فرآوری ، بسته بندی وتوزیع محصولات غذایی موجبات ایجاد تحولی مثبت و نوین در صنعت غذایی کشور باشیم. همچنین برای رفاه حال مشتریان عزیز سیستم خرید با کد دستوری #29000*6655* راه اندازی شده تا خریدی مطمئن و ساده را  تجربه نمایند.

پاک لار نامی ماندگار